Dělníci potravinářské výroby (letní období)

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Dělníci potravinářské výroby (letní období) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - letní období (brigáda)
Nástup možný ihned.
Směnnost: dvousměnný, třísměnný provoz
Požadujeme: dobrou fyzickou kondici; zručnost, spolehlivost, důslednost

Dělník potravinářské výroby na střediscích:
EXPEDICE - upravuje zboží do finální podoby pro expedici (vychystání výrobků na palety nebo do kartonu, zafixování palet fólií...)
BALIČKA - připravuje hotové výrobky dle zadaných parametrů pro další zpracování na příslušném stroji (např. ukládání naporcovaných nebo oddělených masných výrobků do vaniček)
MASNÁ VÝROBA - připravuje surovinu a hotové nebo rozpracované výrobky dle zadaných parametrů pro další zpracování na příslušném stroji a zařízení ( např. ořezání suroviny, narážení, věšení, drcení, rozmrazování, vychystávání suroviny, vážení, standardizace suroviny, vařená výroba...)
PŘÍJEM PŘEPRAVNÍCH OBALŮ - čistí přepravky, plastové palety a háky včetně odstraňování etiket a jejich následné odeslání na místo určení
HYGIENA A SANITACE - sanitace a dezinfekce výrobních prostor, třídění a úklid výrobního odpadu - včetně odvážení do kontejnerů
Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.
Kontakt: e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel. čísle 571 855 275
ov. 31.7.
Volné místo dělníci potravinářské výroby (letní období) pro lokalitu Valašské Meziříčí.