Obchodní referent/ka

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Obchodní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ REFERENT/KA, OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
Nástup možný ihned!
POŽADUJEME: střední školu s maturitou (obchodní nebo technický obor), znalost MS Office, komunikativní dovednosti, profesionální vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B. Samostatnost a schopnost zorganizovat si čas, ochotu cestovat.
NÁPLŇ PRÁCE: Podílení se na růstu obchodní části společnosti. Kvalitní servis, poradenství a pravidelné návštěvy stávajících a potenciálně nových klientů (prodejen, koupelnových studií, skladů). Příprava smluv a obchodních podmínek, administrativa.
NABÍZÍME: Práci na plný úvazek. Platové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům. 2 dny dovolené navíc. Příspěvek na stravování. Dle výsledků společnosti finanční příspěvek na letní dovolenou a vánoce. Zázemí silné, rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí. Komplexní zaškolení, auto, mobil, tablet. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Chuť k práci, dokážeme ohodnotit!
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: prodejna@krajcar.cz
ov. 23.7.
Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.