Arens Oberflächenfullservice s.r.o.

LAKÝRNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
21.11/21.5.2018 - lakování nových dílů a oprava a broušení poškozených dílů. Min. vyučen, strojírenství, chemický průmysl, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita. Dvousměnný provoz 6.00 - 14.00 - 22.00 hod. KONTAKT: Hromková Blanka, tel.: 519 301 044, e-mail: b.hromkova@arens-Oberflaechenfullservice.com
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo lakýrník pro lokalitu Břeclav.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LAKÝRNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Arens Oberflächenfullservice s.r.o.
Ulice: Lidická 3453
Město: Břeclav
PSČ: 690 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blanka Hromková
E-mail: b.hromkova@arens-Oberflaechenfullservice.com
Telefon: +420 519 301 044

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Arens Oberflächenfullservice s.r.o.