KUCHAŘ/KA, CUKRÁŘ/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA, CUKRÁŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho sehraného týmu kavárny DOLICAFE hledáme KUCHAŘE. Práce je vhodná i pro maminky po mateřské, které rády vaří nebo pečou a komunikují s lidmi! Praxe nutná. Nástup ihned

Pracovní doba: Po–Pá (40 hodin týdně).
Otevřeno od 6:30 do 15:00
Plat : 25 - 30 000 Kč

Co budete dělat?

- 7–10 hod příprava snídaní (míchaná vajíčka, omelety, kaše, pomazánky, obložené housky...)
- 10–14 hod příprava lehkých pokrmů k polednímu menu
- 14–15 hod příprava odpoledních svačin (bagety, sandviče, saláty, panini....)

Polední menu a stálou nabídku kavárny najdete na stránkách www.dolicafe.cz nebo na našich FB stránkách.

Požadujeme:
- praxi v oboru s přípravou zdravých a čerstvých jídel
- týmového ducha
- kreativní nápady a samostatnost
- pozitivní a motivační přístup k pomocným kuchařům
- aktivní a pozitivní přístup k práci

Hledáme pouze uchazeče, který má zájem o stabilní a trvalou práci.

Bonusy:
Odměny za překročení denních tržeb, přednostní ošetření v naší zubní klinice Dolident.cz, parkování v areálu zdarma.

Více informací o kavárně najdete na našich stránkách www.dolicafe.cz, @Dolicafe. Své životopisy zasílejte na e-mail: prace@hokami.cz. Obratem se ozveme. Těšíme se na Vás. Celý tým DOLICAFE.

Nutné zaslat životopis a následně si domluvit osobní pohovor.
Volné místo kuchař/ka, cukrář/ka pro lokalitu Liberec.