IZOLATÉR POTRUBÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( IZOLATÉR POTRUBÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Izolatér a klempíř
Společnost Europe Automotive Holding a.s. hledá do svého teamu posilu:
Požadujeme:
- klempíř, izolatér
- samostatnost, flexibilita, schopnost rychlého rozhodování, analýza problémů
- kreativitu, schopnost se podílet na výsledku
- znalost ohýbání plechů, měření, signování, bodové svařování plechů
- samostatnost při zaměření a výrobě vyráběných dílců
- praxe na stejné nebo podobné pozici minimálně 5let
- znalost izolování potrubí (Armaflex, vata, flexipan, oplechování)
- zkušenosti s vedením teamu výhodou
- ŘP sk. B podmínkou, C+E výhodou
Nabízíme:
- telefon
- pružná pracovní doba
- pravidelná valorizace platu
- roční odměna při splnění hospodářských výsledků
- 13. a 14. plat při splnění hospodářských výsledků
- odborná školení a kurzy pro zvýšení kvalifikace a odbornosti
- parkování v areálu
- možnost dalšího karierního růstu
- moderní vozový park
Volné místo izolatér potrubí pro lokalitu Liberec.