Zdravotní sestra

  • Brno

Pracovní místo ( Zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: e-mailem

Společnost DERMAESTET s.r.o. (www.dermaestet.cz) hledá nového zaměstnance na pozici zdravotní sestra do ambulantního provozu ordinace korektivní dermalogie.

Zaměření naší ordinace
- všeobecná dermatologie
- korektivní estetická dermatologie
- drobné plasticko chirurgické výkony

Požadavky
- praxe na obdobné pozici
- zájem o obor korektivní dermatologie a kosmetologie
- ochota učit se novým věcem
- komunikativnost
- chirurgická praxe výhodou

Nabízíme
- odborná školení
- příležitost seznámení s moderními metodami
- adekvátní finanční ohodnocení
- atraktivní prostředí
- stabilní zázemí s dlouholetou historií
- benefity
- týden dovolené navíc
- stravenky
- odměny na základě pracovních výsledků
- příspěvek na dovolenou
Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu Brno.