Sociální pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu mi pošlete životopis na email: uchazeci.cds.brno@seznam.cz. Pokud máte další dotazy, neváhejte se na mě obrátit emailem nebo na tel. č. 777 912 933.

Požadované dovednosti
Znalost ČZJ výhodou, ne podmínkou.

Dlouhodobě fungující organizace poskytující tlumočnické a sociálně aktivizační služby osobám se sluchovým postižením v Brně hledá do svého týmu sociální pracovnici či pracovníka.

Náplň práce:
- Poskytování sociálních služeb pro osoby se sluchovým postižením, možnost proniknutí do kultury Neslyšících
- Zprostředkovávání kontaktu se společenským prostředím, příležitost poznat rozdíly mezi slyšící společností a neslyšící menšinou do větších detailů
- Poradenství ohledně dávek státní sociální podpory, včetně dávek pro osoby se zdravotním postižením
- Vedení dokumentace klientů, která je přizpůsobená individuálním potřebám klienta

Požadujeme:
- Dokončené vzdělání podle zákona o sociálních službách
- Schopnost týmové i samostatné práce
- Zodpovědnost
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- Práce v přátelském týmu
- Příjemné pracovní prostředí
- Práce na HPP
- 25 dní dovolené
- Nástup možný ihned nebo dle domluvy
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Brno.