Technický pracovník III

  • Chlumec

Pracovní místo ( Technický pracovník III ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec-Hrbovice.
Náplň práce:
- příprava technických dat pro informační systém PKÚ
- spolupráce na tvorbě 3D BIM území dotčeného hornickou činností
- spolupráce na přípravě projektů pro TAČR
- aktivní účast na řešení projektů TAČR
- spolupráce na přípravě technických podkladů zpráv pro MPO
- příprava podkladů pro žádosti o územní rozhodnutí a stavební povolení vrtných prací
Požadujeme:
- VŠ vzdělání - výhoda se zaměřením na oblast hornicko-geologickou nebo životního prostředí
- práce v programech WORD, EXCEL, obecně CAD a GIS
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost týmové spolupráce
- samostatnost, iniciativa, aktivní přístup k řešené problematice
Nabízíme:
- odpovídající mzdové podmínky
- místo výkonu práce Chlumec
- perspektivní zaměstnání
- odborné vzdělávání a rozvoj
- nadstandartní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, SICK DAYS, stravenky aj.)

Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, zašlete nám do 12. 6. 2018 svůj životopis a motivační dopis na E-mail: personalistikaa@pku.cz, do předmětu uveďte prosím technický pracovník III
Více na www.pku.cz - kariéra
Kontaktní adresa firmy - Palivový kombinát Ústí, státní podnik, Oddělení personalistiky a mzdové účtárny,
Hrbovická 2, 403 39 Chlumec
Webová adresa firmy: www.pku.cz

Kontaktní údaje: Oddělení lidských zdrojů, Hrbovická 2, Chlumec, PSČ 403 39:
E-mailová adresa: personalistika@pku.cz
Tel.: 475 672 007; 475 672 407

Zasláním životopisu zároveň poskytujete souhlas s nakládá