Účetní/administrativní pracovník

  • Český Těšín

Pracovní místo ( Účetní/administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zpracování základních účetních operací
- příprava a zpracování vyúčtování dotací/projektů/grantů
- administrativa a účtování o pohybech majetku
- spolupráce na přípravě závěrky organizace a daňových přiznání
- ostatní účetní práce
- vyřizování záležitostí spojených s pojištěním organizace a aut
- pravidelná administrativa pro zajištění chodu kanceláře

Požadavky: - minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- schopnost týmové spolupráce
- spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly
- soulad s hodnotami organizace
PP na dobu 1 roku s následnou možností prodloužení
Zkrácený úvazek (30 hod/týdně) s možností dalšího navýšení
Nástupní mzda od 15.200 Kč (při zkráceném úvazku)
Životopis vč. motivačního dopisu zasílat do 6. 6. 2018 na uvedený e-mail: katerina.szymszova@ceskytesin.charita.cz
Volné místo účetní/administrativní pracovník pro lokalitu Český Těšín.