JC PRO LEMBERK RESTAURACE s.r.o.

POMOCNÁ SÍLA NA MYTÍ NÁDOBÍ

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro pomocná síla na mytí nádobí lokalitu Jablonné v Podještědí.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ SÍLA NA MYTÍ NÁDOBÍ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: JC PRO LEMBERK RESTAURACE s.r.o.
Ulice: 29
Město: Jablonné v Podještědí
PSČ: 471 25

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Černý
E-mail: jcprolemberkrestaurace@seznam.cz
Telefon: +420 777 570 791

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JC PRO LEMBERK RESTAURACE s.r.o.