TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zodpovídat za rychlé a kvalitní odstraňování poruch všeho zařízení MaR techniky
- specifikace nových součástek a ND MaR
- spolupracovat s externí firmou zajištující servis a havárie MaR
- organizovat a samostatně provádět opravy, seřízení a zkoušení všech prvků řídících a regulačních systémů, včetně vizualizací a periferních zařízení
- zavádění automatizace MaR
- údržba MaR
- preventivní údržba, odstraňování závad z revizí
- montáže, opravy i údržba elektroinstalací
Požadavky:
- SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
- zkušenosti a znalosti z oblasti MaR nejlépe v chemickém či potravinářském provozu
- vyhláška 50/1978 Sb., §6 a výše
- znalost řídicího systému Simatic
- znalost funkce a nastavení modulů Siemens
- znalost nastavování frekvenčních měničů, servopohonů a převodníků
- zkušenosti s komunikačními protokoly HART a Profibus - Modbus
- časovou flexibilitu a aktivní přístup
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v nepřetržitém provozu.
- práci v moderním výrobním podniku.
- profesní školení
- možnost firemního ubytování.
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, mobilní telefon, stravenky bez doplatku…)
Mzda: od 30 000,- Kč; dle praxe a zkušeností
Požadovaný nástup: ihned, jinak dle dohody
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: info@temperatior.cz
Volné místo technik měření a regulace pro lokalitu Liberec.