Manažer plánování

  • Bystřice

Pracovní místo ( Manažer plánování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Petrovice u Bystřice
Požadujeme: Znalost na pokročilé úrovni Excel. Znalost ANJ. Tvorba základního týdenního výrobního plánu. Zodpovědnost za včasné zadávání výrobních příkazů pro plynulý průběh výroby. Plán je sestavován pro 24 strojů (6 různých technologií) a 300 skladových položek . Práce se zákaznickými forecasty - projekce plánování na delší období za účelem maximalizace výrobní efektivity a kapacity strojů. Denní koordinace změn ve výrobě dle požadavků zákazníků. Zajištění výroby ve správný čas a správném množství dle požadavků zákazníků. Velmi úzká spolupráce s odděleními nákupu, obchodu, výroby, údržby a skladem. Kontrola a udržování efektivního stavu zásob. Spolupráce na vyhodnocování výrobních KPI. Zpracování souvisejícího reportingu. Práce na zlepšovacích návrzích v plánovacím procesu.13 mzda, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, volný vstup do plaveckého bazénu v Benešově.
Volné místo manažer plánování pro lokalitu Bystřice.