Kaolin Hlubany, a.s.

provozní elektrikář

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Kaolin Hlubany,63, Podbořany
činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.-samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.. Platné oprávnění dle vyhl. 50/78 min. §6, do i nad 1000 V, praxe 3 roky výhodou. Pracovní smlouva na dobu určitou 6 měsíců s možností změny na dobu neurčitou.
stravenky, týden dovolené navíc, prémie do 25 % základ.platu,příspěvky na volnočasové aktivity, hornický a věrnostní příspěvek
kontakt: telefonicky na č. 415237784 po,stř-pá 8,00 - 10,00, emailem: nikol.mrnkova@sibelco.com
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Podbořany.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: provozní elektrikář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Kaolin Hlubany, a.s.
Ulice: 63
Město: Podbořany
PSČ: 441 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Nikola Mrnková
E-mail: nikol.mrnkova@sibelco.com
Telefon: +420 415 237 784

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kaolin Hlubany, a.s.