STROJNÍK/-ICE VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STROJNÍK/-ICE VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: údržba, opravy a servis vodohospodářských zařízení, montáže a opravy potrubí, práce v dílně na ČOV Hradec Králové (sváření, soustruh, vrtačky), pracovní doba 7 - 15 hod. (pondělí až pátek)
- Požadujeme: vyučení, řp. sk. C a vyšší výhodou, manuální zručnost a schopnost práce v kolektivu
- Nabízíme: stabilní práce ve vodárenské společnosti v Hradci Králové; firemní benefity - stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify mobilních operátorů, pátý týden dovolené, 3 dny sick day (možnost tří dnů volna v době nemoci); práci v zaběhnutém a příjemném kolektivu; pravidelná školení zajišťující udržení si kvalifikace
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: jitka.zoubkova@khp.cz
Volné místo strojník/-ice vodohospodářských zařízení pro lokalitu Hradec Králové.