Havlíčkova Borová zemědělská a.s.

ošetřovatel/ka skotu

Odeslat

Pracovní náplň
Osobní kontakt možný v pondělí 8-9 hodin.
Volné místo ošetřovatel/ka skotu pro lokalitu Havlíčkova Borová.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ošetřovatel/ka skotu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Havlíčkova Borová zemědělská a.s.
Ulice: Pivovarská 162
Město: Havlíčkova Borová
PSČ: 582 23

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Hájek
E-mail: petrhajek10@seznam.cz
Telefon: +420 736 158 156

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Havlíčkova Borová zemědělská a.s.