ošetřovatel/ka skotu

Pracovní místo ( ošetřovatel/ka skotu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní kontakt možný v pondělí 8-9 hodin.
Volné místo ošetřovatel/ka skotu pro lokalitu Havlíčkova Borová.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT AGRO- Měřín, a.s. - pracoviště Blízkov - náplň práce, krmení, odkliz hnoje - nástup dle dohody - po zkušebním období i na dobu neurčitou - nabízíme příspěvek na stravování Kontakt: Jiří Šustr, vedoucí ŽV, mob.: 606 053 988, e-mail: ...
AGRO - Měřín, a.s. Blízkov, Inzerováno včera

ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka - fyzická zdatnost, kladný vztah ke zvířatům, praxe výhodou - ranní směna od 4:30 hodin Osobní kontakt možný každou středu 9-10 hodin. Volné místo ošetřovatel/ka skotu, dojič/ka pro lokalitu Květinov.
Farma Květinov, s.r.o. Květinov, Inzerováno včera

zdravotní sestry s osvědčením Pracoviště Samopše Náplň práce Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin Požadujeme: - způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného ...
Člověk zpět k člověku Samopše, Inzerováno před 2 dny