Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.

Pomocné práce ve výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Průmyslová č.p. 799/18, Olomouc. Nástup co nejdříve, možnost spolupráce až do konce roku. Dvousměnný provoz, 100 Kč/hod., odpolední příplatek 5 Kč/hod. (příplatek v případě noční směny 10 Kč/hod. a o víkendu 12 Kč/hod.).
Více informací získáte POUZE na: prace.olomouc@smurfitkappa.cz Tel. kontakt: Lucie Schwarzerová 585 105 508.
Volné místo pomocné práce ve výrobě pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocné práce ve výrobě

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.
Ulice: Průmyslová 799
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Schwarzerová
E-mail: prace.olomouc@smurfitkappa.cz
Telefon: +420 585 105 508

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Smurfit Kappa Olomouc s.r.o.