REFERENT SPRÁVY A EVIDENCE MAJETKU odboru rozvoje dotací a správy majetku Městsk

  • Chrastava

Pracovní místo ( REFERENT SPRÁVY A EVIDENCE MAJETKU odboru rozvoje dotací a správy majetku Městsk ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Město Chrastava - Městský úřad Chrastava
Platové zařazení: 8. platová třída (odměňování podle zák. č. 262/2006 Sb. a nař. vl. č. 341/2017 Sb.)
Charakteristika vykonávané činnosti
- vedení evidence nemovitého, movitého a drobného hmotného majetku města, provádění inventarizací majetku,
- komplexní evidence hřbitova a hrobových míst
- koordinace a dohled nad vedením agendy města na úseku odpadů včetně sběrného dvora
- vyřizování pojistných událostí při vzniku škod na majetku města
Požadavky:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou, ekonomické směry výhodou
- znalost místních poměrů výhodou
- znalost práce na PC (Office: zejména Word a Excel na dobré uživatelské úrovni)
- dobré organizační, řídící a komunikační schopnosti
- praxe v obdobných oblastech vykonávané činnosti výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
Zákonné předpoklady:
- předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.
Zájemci předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- přesné označení výběrového řízení
- jméno, příjmení a titul zájemce
- datum a místo narození
- státní příslušnost zájemce
- místo trvalého pobytu zájemce
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- datum a podpis zájemce
Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:
- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se shora uvedených činností,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
Pra