ÚČETNÍ/ASISTENT MANAGERA

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ/ASISTENT MANAGERA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce bude vykonávána u účtovaného klienta v Jablonci nad Nisou.
Náplň práce:
- vstupování prvotních dokladů do účetního softwaru HELIOS Orange
- dílčí práce na vystavování faktur a zpracování bankovních výpisů
- komunikace s účtárnou
- administrativní podpora managementu společnosti
- příprava účetních podkladů a kontrola Excel tabulek pro management společnosti
- komunikace s dodavateli a odběrateli
Požadujeme:
- úplné SŠ vzdělání ekonomického směru, vhodné i pro absolventy VŠ
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, především MS Excel).
- samostatnost, pečlivost, logické uvažování a loajalitu
- analytické myšlení
- časovou flexibilitu
Nabízíme:
- HPP na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou pracovní činnost
- možnost kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- přátelský kolektiv a podporující management
- plat od 20.000,-, dle praxe
- nástup ihned nebo dohodou
Profesní životopisy s kontaktními údaji zašlete na adresu: Controlling INVEST, spol. s r.o., Pod Branou 455/8, 460 01 Liberec IV nebo na e-mail: mathesova.r@cinvest.cz
Volné místo účetní/asistent managera pro lokalitu Liberec.