KONZULTAČNÍ INŽENÝR junior ve stavebnictví

  • Liberec

Pracovní místo ( KONZULTAČNÍ INŽENÝR junior ve stavebnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- zajištění informací o konkrétním stavebním projektu
- komunikace s objednatelem i zhotovitelem za asistence projektového manažera
- účast na jednáních a kontrolních dnech stavby
- analýza a posuzování částečných podkladů
- tvorba požadovaných výstupů - písemné zprávy
- administrace Změn během výstavby
- činnost v rámci projektového týmu, a hlavně podpora projektového manažera
Požadavky:
- SŠ vzdělání stavebního směru
- anglický jazyk - mírně pokročilý
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- zdravý selský rozum, přemýšlení v souvislostech
- smysl pro zodpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu
- samostatnost, rozhodnost, důslednost, preciznost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce s MS Office
- znalost MS Project výhodou
Nabízíme:
- flexibilní / pružnou pracovní dobu
- firemní mobilní telefon a notebook
- vzdělávací kurzy
- pohodový kolektiv inteligentních lidí
- možnost profesního růstu
- pracovní poměr na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
- možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu
- podporu seberealizace, získávaní nových zkušenostní a znalostí v širším okruhu stavebnictví
- adekvátní finanční ohodnocení a benefity (stravenky, multisport karta, sick days, home-office, 25 dní dovolené)
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 17.00 hod.
Volné místo konzultační inženýr junior ve stavebnictví pro lokalitu Liberec.