DĚLNÍK ODĚVNÍ VÝROBY - JEDNODUCHÉ STŘÍHÁNÍ

  • Klatovy

Pracovní místo ( DĚLNÍK ODĚVNÍ VÝROBY - JEDNODUCHÉ STŘÍHÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné POUZE pro OZP.
POŽADUJEME: manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro dobře odvedenoupráci, schopnost chodit a vykonávat práci v pohybu
NÁPLŇ PRÁCE: chůze kolem stříhacího stolu, natahování materiálu, jednodušší stříhání dle pokynů vedoucí
NABÍZÍME: zaučení, práce v malém příjemném kolektivu, příspěvek na penzijní připojištění, zkrácený úvazek, příplatek za 100% využití pracovní doby, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti, při dobrých pracovních výsledcích poukázky na masáže a pedikúru, firemní akce v režii firmy, možnost vedení účtu zdarma
MZDA: 10 000 Kč + benefity
Korespondenční adresa: Nádražní ul. - areál býv. Kasáren, 342 01 Sušice
Volné místo dělník oděvní výroby - jednoduché stříhání pro lokalitu Klatovy.