Technolog-kalkulant

  • Vyškov

Pracovní místo ( Technolog-kalkulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ nebo VŠ strojírenského nebo ekonomického zaměření, znalost výpočetní techniky, orientace v technických výkresech, zkušenosti se softwarem CAD (SolidWorks, TruTops), logické, analytické a technické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, práce v TPV-komplexní příprava výroby, včetně zavádění výrobků, procesů, technologií, komunikace se zákazníkem-vyjasňování technických detailů, tvorba výrobní a technické dokumentace výrobků (výkresy, technologické postupy,...), tvorba kalkulací na výrobky, zpracování podkladů pro cenovou kalkulaci
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: zajímavá a různorodá práce v technickém oddělení s možností odborného a profesního rozvoje, zaučení na danou pozici pod vedením zkušených technologů, motivující platové ohodnocení, férové jednání, příjemné prostředí
KONTAKT: Pokorák Milan Ing., tel.: 773 199 799, e-mail: pokorak@lasercore.cz
Volné místo technolog-kalkulant pro lokalitu Vyškov.