ASISTENT/-KA ADVOKÁTA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA ADVOKÁTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: psaní všemi deseti, dobrá znalost word, excel, outlook, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost a pečlivost, angličtinu na komunikativní úrovni, řidičský průkaz typu B
- Náplň práce: administrativní podpora advokáta, spolupráce s koncipienty - sepisování přípisů, příprava smluvní dokumentace, kopírování, scanování, atd., obsluha datové schránky, komunikace s klienty (osobě, telefonicky, e-mailem), komunikace se soudy, správními orgány atd.
přepisování diktafonu, další asistentské a administrativní práce dle požadavků advokáta
- Nabízíme: 3 dny sick day, stravenky, teambuildingové akce, osobní ohodnocení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: krejzlova@nnkp.cz
Volné místo asistent/-ka advokáta pro lokalitu Hradec Králové.