TECHNIK – PŘÍPRAVA A ŘÍZENÍ ZAKÁZEK

  • Černá Hora

Pracovní místo ( TECHNIK – PŘÍPRAVA A ŘÍZENÍ ZAKÁZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• dobrá orientace v oboru stavebnictví popř. strojírenství výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• uživatelská znalost práce s PC – EXCEL, WORD
• znalost práce v AUTO CADu - výhodou
• znalost cizích jazyků - AJ nebo NJ - výhodou
• minimální požadované vzdělání ÚSO s maturitou
Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• motivující a zajímavé mzdové hodnocení pracovníků vč. 13. a 14. platu jako bonusu dle výkonu zaměstnance
• sick days
• příspěvek na stravování
• v rámci pracovní doby vzdělávací kurz anglického jazyka, odborné školicí a vzdělávací kurzy
• práce v čistém, ekologicky nezávadném prostředí
• firemní oblečení
• příjemný pracovní kolektiv s osobním přístupem
• zázemí stabilní soukromé společnosti
Volné místo technik – příprava a řízení zakázek pro lokalitu Černá Hora.