OBRÁBĚČ KOVŮ - CNC FRÉZAŘ

  • Brno

Pracovní místo ( OBRÁBĚČ KOVŮ - CNC FRÉZAŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky 543427903/543427918 J. Žáčková/L. Hlavoň v pracovní dny 07.00-14.30 hod. nebo e-mailem zackova@iantechnic.cz, hlavon@iantechnic.cz

obsluha stroje, nástrojů a měřidel
seřízení + programování v SW SINUMERIC 828D
obrábění dle technické dokumentace s následnou kontrolou obrobku
zodpovědnost za kvalitu vyrobených komponentů
Požadujeme
odborné vyučení ve strojírenském oboru (praxe v oboru vítána)
dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
schopnost samostatné práce (seřízení, obsluha)
manuální zručnost, přesnost a pečlivost
Nabízíme
zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
pracovní poměr na dobu neurčitou
odpovídající mzdové ohodnocení
příspěvek na stravování
firemní oděv a obuv
místo výkonu práce - Brno-Horní Heršpice
nástup možný ihned/dle dohody
Volné místo obráběč kovů - cnc frézař pro lokalitu Brno.