Konstruktér

  • Teplice

Pracovní místo ( Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup po vzájemné dohodě - možný ihned
Mzda se odvíjí od doložené praxe a zkušeností.
POŽADAVKY:
SŠ vzdělání technického (strojírenského) zaměření
Znalost v oblasti 2D a 3D konstrukce - program AutoCAD/Inventor podmínkou
Praxe v oboru výhodou
Technické znalosti, orientace ve výkresové dokumentaci
Alespoň základní znalost jazyků (NJ, AJ)
Pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem
Týmová spolupráce
Řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME:
Zajímavou práci ve stabilní a perspektivní společnosti, ve které vyrábíme specifické a unikátní výrobky pro cihlářský průmysl
Motivující platové ohodnocení - podle znalostí a zkušeností
Podporu profesního i osobního rozvoje každého zaměstnance
Přátelskou a otevřenou firemní kulturu
Možnost cestování i do zahraničí
Možnost využití cizích jazyků v rámci koncernu Wienerberger
Prostor pro seberealizaci
Nadstandardní systém benefitů
Pružnou pracovní dobu
Místo výkonu: Teplice
NÁPLŇ PRÁCE:
Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace - standardní strojní prvky a ocelové konstrukce
Tvorba projektové dokumentace, aktivní spolupráce se zákazníkem
Spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti příp. v koncernu
V případě zájmu nám zašlete životopis e - mailem.
Volné místo konstruktér pro lokalitu Teplice.