SKLADNÍK/-ICE

  • Kněžnice

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidátka/-tku na pozici SKLADNÍK/-ICE.
Náplň práce:
- manipulace s finálními výrobky, svážení palet z produkce a zaskladnění do skladu
- načtení dílů na sklad prostřednictvím skeneru/čtečky
- navážení obalového materiálu do výroby dle požadavků výroby
Požadujeme:
- prokazatelnou zkušenost s řízením vysokozdvižných vozíků, platný řidičský průkaz skupiny B
- schopnost samostatné práce se skenerem, základní znalost práce na počítači
- spolehlivost
- třísměnný provoz
Nabízíme:
- pestrou práci v neustále rostoucí mezinárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení, benefity
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost víkendových přesčasů
- pro zájemce/zájemkyně o přivýdělek se lze dohodnout na pracovní době pouze o víkendech (nutné předchozí zaškolení)
- nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v českém jazyce paní Vendule Frumertové na e-mailovou adresu personal@tecmaplast.cz.
Volné místo skladník/-ice pro lokalitu Kněžnice.