KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Obsluha CNC

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů, dodržování pracovních standardů.
POŽADAVKY: Zkušenost s obsluhou CNC strojů výhodou, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provoze.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost kariérního postupu, jazykové kurzy a další vzdělávání, výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelna a příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škody (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.
Volné místo obsluha cnc pro lokalitu Třemošnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 05. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha CNC

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Ulice: 1
Město: Třemošnice
PSČ: 538 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Pošíková
E-mail: z.posikova@kovolis-hedvikov.cz
Telefon: +420 773 771 217

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOLIS HEDVIKOV a.s.