MVDR. JOSEF BARCHÁNEK

veterinární lékař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Staropramenná č.p. 27, 150 00 Praha 5
kontakt: Mráz Václav MUDr., e-mail: vaclavmraz@seznam.cz
Volné místo veterinární lékař pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: veterinární lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MVDR. JOSEF BARCHÁNEK
Ulice: Staropramenná 27
Město: Praha
PSČ: 150 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Václav Mráz
E-mail: vaclavmraz@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MVDR. JOSEF BARCHÁNEK