Pomocní kuchaři

Pracovní místo ( Pomocní kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
požadavky: praxe v kuchyni výhoda , možnost zaučení, dobrý zdravotní stav,
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Těrlicko.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělník/ce v prostředí odpovídajícímu technologii zpracování Místo výkonu práce: Šalounova 40, Ostrava - Vítkovice Kontakt: telefonicky Po - Pá 7:30 - 16:00 hod. Náplň práce: - kuchání, porcování, vážení a balení ryb - pracovní doba 6:00 - 14:40 hod. Volné místo dělník/ce v prostředí odpovídajícímu ...
KIMBEX, s.r.o. Ostrava, Inzerováno včera

Kuchař/ka z: 20.11.2017; a: 18.2.2019; nabídka: nástupní mzda dle praxe, 13. plat, osobní hodnocení, pracovní oděv zdarma, nápoje a strava zdarma, flexibilní pracovní doba, nekuřácké prostředí, pravidelné profesní školení; v případě zájmu kontaktujte p. ...
MPM -QUALITY v.o.s. Trojanovice, Inzerováno včera

Kuchař/ka z: 20.7.2018; a: 15.2.2019 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu jedná se o práci v hotelovém prostředí, požadována je spolehlivost, ochota učit se novým věcem, vážné zájemce zaučíme; nabídka: 13. plat, osobní hodnocení, pracovní oděv zdarma, ...