Romana Tomisová

instalatéři-voda,topení, plyn/svářeč - svařování s plamenem

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Praha : 10 dnů práce 4 dny volno;
pracoviště Olomouc : 5 dnů práce 2 dny volno.
Doprava a ubytování zajištěná

KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
Volné místo instalatéři-voda,topení, plyn/svářeč - svařování s plamenem pro lokalitu Těrlicko.

Požadavky
Zkoušky svařování - plamen, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - výhoda

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instalatéři-voda,topení, plyn/svářeč - svařování s plamenem

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Romana Tomisová
Ulice: Třinecká 111
Město: Těrlicko
PSČ: 735 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Tomisová
E-mail: romanatomisova@seznam.cz
Telefon: +420 773 826 190

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Romana Tomisová