MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vedení a zpracování personální a mzdové agendy
- zajištění agendy související se vznikem, změnou a zánikem pracovně-právních vztahů zaměstnanců
- měsíční zpracování mezd (výpočet mezd, daně, sociální a zdravotní pojištění)
- potvrzení pro zaměstnance a úřady
- roční zúčtování daní a zpracování ELDP
- sledování legislativních změn v dané oblasti (zákon o nemocenském pojištění, zákon o dani z příjmu atd.), zpracování a odesílání statistik, vedení pokladny, zadávání bankovních výpisů, měsíční uzávěrky, kontrola docházky, vedení pošty, účetní rozpady
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- znalost práce na PC
- detailní znalost mzdové a personální problematiky
- znalost mzdového systému Ainex a účetního systému Fornax výhodou
- organizační a komunikační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- místo výkonu práce: Liberec - centrum
- nástup: Ihned, dle dohody
- práci na plný úvazek
- smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
- platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe (23.000,- až 27.000,- Kč měsíčně)
- 5 týdnů dovolené
V případě zájmu zašlete životopis na následující e-mail: info@hospiczdislavy.cz
Volné místo mzdový/á účetní pro lokalitu Liberec.