REFERENT ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ na odboru hlavního architekta Magistrátu mě

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ na odboru hlavního architekta Magistrátu mě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, případně dle dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 25. května 2018.
Platová třída 11, zaměstnanecké výhody garantované kolektivní smlouvou.
Předpoklady: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v některém z těchto oborů: architektura, urbanismus, stavební, krajinné plánování, regionální rozvoj, případně i v dalších příbuzných oborech; koncepční uvažování, komunikační dovednosti pro jednání s právnickými i fyzickými osobami, schopnost spolupracovat s ostatními členy pracovního týmu složeného z koncepčních pracovníků; základní přehled v oblasti územního plánování, znalost zákona č. 183/2006 Sb., v platném znění; práce s PC (Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B. Uvítáme splnění kvalifikačních předpokladů podle § 24 zák. č. 183/2006 Sb., stavební zákon, v platném znění, práci s GIS apod., dále též praxi ve veřejné správě a znalost území ORP Liberec.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 4. dubna 2018.
Volné místo ref