Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

INSTALATÉR

Pracovní místo ( INSTALATÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Jurdič Miroslav, e-mail: intergasservisatvolny.cz, tel. 602 790 343 nebo osobně na provozovně firmy v Komárově v době od 6:30 - 7.00 hod.
SOU, zkušenosti v oboru instalatérství, svařování, manuální zručnost, chuť pracovat.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
1-směnný provoz, mzda od 100Kč/hod + ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Instalatéři ústředního topení KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo e-mailem Volné místo instalatéři ústředního topení pro lokalitu Havířov.
Revize plynu HOŘAVKA s.r.o. Havířov, Inzerováno včera

instalatéři, topenáři praxe: v oboru topenář, svařování plasty, měď; Hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku Volné místo instalatéři, topenáři pro lokalitu Albrechtice.
MaRel corp.,s.r.o. Albrechtice, Inzerováno včera

Instalatéři plynaři KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo e-mailem Volné místo instalatéři plynaři pro lokalitu Havířov.
Revize plynu HOŘAVKA s.r.o. Havířov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit