INTERGASSERVIS OPAVA s. r. o.

INSTALATÉR

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Jurdič Miroslav, e-mail: intergasservis@volny.cz, tel. 602 790 343 nebo osobně na provozovně firmy v Komárově v době od 6:30 - 7.00 hod.
SOU, zkušenosti v oboru instalatérství, svařování, manuální zručnost, chuť pracovat.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
1-směnný provoz, mzda od 100Kč/hod + prémie v závislosti na praxi a výsledcích.
Volné místo instalatér pro lokalitu Opava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: INSTALATÉR

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: INTERGASSERVIS OPAVA s. r. o.
Ulice: Podvihovská 46
Město: Opava
PSČ: 747 70

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Jurdič
E-mail: intergasservis@volny.cz
Telefon: +420 602 790 343

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INTERGASSERVIS OPAVA s. r. o.