Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

INSTALATÉR

Pracovní místo ( INSTALATÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Jurdič Miroslav, e-mail: intergasservisatvolny.cz, tel. 602 790 343 nebo osobně na provozovně firmy v Komárově v době od 6:30 - 7.00 hod.
SOU, zkušenosti v oboru instalatérství, svařování, manuální zručnost, chuť pracovat.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
1-směnný provoz, mzda od 100Kč/hod + ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Instalatéři ústředního topení Místo výkonou práce: celá ČR Praxe výhodou, ale není podmínkou KONTAKT: telefonicky (od 8:00 - 15:00) nebo e-mailem dohodnout osobní schůzku Volné místo instalatéři ústředního topení pro lokalitu Petřvald.
Marthy Energy s.r.o. Petřvald, Inzerováno před 3 dny

Instalatér Místo výkonu práce: Stavby společnosti GEMO OLOMOUC (Olomouc, Praha, Ostrava). Kontaktní adresa: Dlouhá č.p. 562/22, Olomouc. Požadujeme: - platný svářečský průkaz výhodou - spolehlivost a odpovědnost - praxe v oboru výhodou - čistý trestní ...
GEMO a.s. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Instalatér - topenář Místo výkonu práce: Olomouc a okolí. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru, ŘP sk. B. Prac. doba většinou od 7:00 - 16:00 hod. První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo instalatér - topenář pro lokalitu Olomouc.
IVT kompletní servis, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit