Obchodní zástupce pro bezpečnostní agenturu

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro bezpečnostní agenturu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Šanci mají zájemci, kteří umí s úsměvem pečovat o stávající zákazníky a umí zaujmout zákazníky nové. Zájemci, kteří se nebojí učit se nové věci, chtějí pracovat v přátelské atmosféře silné rodinné firmy a těšit se z úspěchu. Jestli jste dostatečně komunikativní, umíte si efektivně zorganizovat svou práci a jste týmový hráč se smyslem pro jednání s lidmi, pak nás kontaktujte pro sjednání schůzky, na které dostanete bližší informace o nabízené pozici a konkrétní nabídku pracovních podmínek, mzdy, benefitů.
Náplň práce:
-rozvíjení stávajících obchodních vztahů
-samostatné vyhledávání nových obchodních příležitostí
-komplexní zpracování obchodních nabídek, kalkulací a objednávek
-pravidelný report svých aktivit a výsledků
Nabízíme:
-zajímavý motivační systém a dobré finanční ohodnocení
-služební vozidlo, služební telefon a notebook
-ostatní firemní výhody
-příjemná pracovní atmosféra v přátelském týmu
-nástup možný ihned nebo dle dohody
Požadujeme:
energičnost, orientace na výsledek
-komunikativní osobnost a dobré vyjadřovací schopnosti, profesionální a reprezentativní vystupování. Prokazatelná praxe na obdobné pozici vítána.
Zaujala Vás tato pozice? V tom případě se těšíme na Váš životopis v ČJ a motivační dopis cílený přímo na tuto pozici. Životopis zaslat na emailovou adresu : jetenska@henig.cz
Volné místo obchodní zástupce pro bezpečnostní agenturu pro lokalitu Česká Lípa.