všeobecná zdravotní sestra

  • Tábor

Pracovní místo ( všeobecná zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
trestní bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle §5 zákona č. 96/200 Sb.
komunikativnost, příjemné vystupování, lidský přístup, organizační schopnosti a spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, práce ve směnném provozu, základní znalost práce s počítačem.
Nabízíme:
plný pracovní úvazek, odpovídající platové ohodnocení dle stupnice platových tarifů, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, možnost stravování v místě výkonu práce, příspěvek na penzijní připojištění), 6 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí, nástup ihned, příspěvek na stravování, stravování v místě výkonu práce, příspěvek na penzijní připojištění, kontakt tel.
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Tábor.