Pomocní pracovníci v kuchyni - pomocní kuchaři

  • Cheb

Pracovní místo ( Pomocní pracovníci v kuchyni - pomocní kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Americká 2176/52, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená dle rozpisu směn (práce i v sobotu, v neděli a o svátcích). Náplň práce: součástí náplně práce pomocného/pomocné pracovníka/pracovnice v kuchyni bude i rozvoz jídel po Chebu na dvě místa. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: levné obědy, vitamínové balíčky, vstupenky na volnočasové aktivity. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat všední dny 7:30-15:30 h) anebo e-mailem (zaslat životopis) anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 7:30-15:30 h - osobní oddělení).
Volné místo pomocní pracovníci v kuchyni - pomocní kuchaři pro lokalitu Cheb.