Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ošetřovatel skotu, stájník

Pracovní místo ( ošetřovatel skotu, stájník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný ihned.
Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, pracovní nasazení, zájem o práci.
Praxe v oboru vítána, kladný vztah ke zvířatům podmínkou
ŘP skupiny T,B
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování
KONTAKT: Ing.Šachlová Hana, tel.: 383391446, e-mail: pivkoviceatpivkoviceas.cz
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zootechnik/zootechnička Pozice:zootechnik/zootechnička Jedná se o moderní provoz v rekonstruované stáji - odchov prasnic a produkce selat. Pracovní náplň: evidence, řízení ošetřovatelů aj. Zaměstnanecké výhody:příspěvek na penzijní připojištění, možnost závodního ...
Zemědělská společnost Zalužany a.s. Zalužany, Inzerováno před 2 dny

OŠETŘOVATEL SKOTU (STÁJNÍK) Pracovní doba: 2 směny cca 02:30-10:00 a 14:30-20:00 hod. + střídání soboty, neděle Bydliště Nemějice a okolí (není možnost ubytování). Požadujeme: ŘP skup. T podmínkou Volné místo ošetřovatel skotu (stájník) pro lokalitu Slabčice.
Zemědělské družstvo Nemějice Slabčice, Inzerováno před 2 dny

OŠETŘOVATELÉ SKOTU Pracovní doba: 2 směny nebo dělené směny dohodou (3:00-9:00 a 14:00-20:00 hod.) Náplň práce: ošetřování skotu - dojení, péče o telata Výhodou: ŘP sk.B, T, průkaz na vysokozdvižné vozíky, praxe v oboru Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení, ...
Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J Kestřany, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit