Mzdový/ mzdová účetní

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Mzdový/ mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou s ekonomickým zaměřením, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), praxe v oblasti mzdového účetnictví a základní orientace v souvisejících předpisech výhodou, administrativní zdatnost, znalost práce na PC.
Zařazení do 9. platové třídy, nástupní plat v závislosti na délce započitatelné praxe
Nabízíme:, 25 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně v místě pracoviště, možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, příspěvek na stravování, využití posilovny, sauny, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, odměny při životním a pracovním výročí, lékařská péče, příspěvek až 8 000 Kč na kulturní a sportovní vyžití, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP.
První kontakt emailem nebo telefonicky!
Volné místo mzdový/ mzdová účetní pro lokalitu Stráž pod Ralskem.