Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Učitelé pro výuku českého jazyka, anglického a francouzského jazyka, informatiky

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: učitelé pro výuku českého jazyka, anglického a francouzského jazyka, informatiky a odborných předmětů
Učitelé střední školy - anglický jazyk, francouzský jazyk, český jazyk, informatika a příslušné odborné předměty pro obory vzdělání kuchař, číšník, aranžér, cukrář a cestovní ruch. Lze i na zkrácený úvazek.
Zaměstnanecké výhody: benefity dané směrnici školy (zaměstnanecká strava, příspěvky na dovolenou apod.)
Nástup: od 1.9.2018 do 31.8.2019. Mzda: 26 020,- až 33 930,- Kč
Kontakt: Černý Jaroslav Mgr., e-mail: cernyj@iss.pb.cz
Místo výkonu práce: Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen.Tesaříka 114
Volné místo učitelé pro výuku českého jazyka, anglického a francouzského jazyka, informatiky a odborných předmětů pro lokalitu Příbram.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitelé pro výuku českého jazyka, anglického a francouzského jazyka, informatiky

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114
Ulice: Gen. R. Tesaříka 114
Město: Příbram
PSČ: 261 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jaroslav Černý
E-mail: cernyj@iss.pb.cz
Telefon: +420 602 461 267

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114