Řidič/ka MKD

  • Cheb

Pracovní místo ( Řidič/ka MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: pravidelná linka Cheb/Aš - Německo a zpět. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Požadujeme: praxe v MKD, řidičský průkaz sk. C+E, platný profesní průkaz + platná digitální karta, zdravotní způsobilost, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: pravidelná trasa (Cheb/Aš - Německo a zpět), tandemová lehkotonážní souprava 120 m3 (příp. návěs mega), moderní vozový park (tahače MAN, SCANIA a návěsy SCHMITZ), zázemí silné mezinárodní společnosti, stabilní zaměstnání na HPP, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu povolání, pojištění léčebných výloh při cestách do zahraničí hrazené v plné výši, velmi zajímavé finanční ohodnocení a bonusy v závislosti na odvedené práci, plat komplet (45.000,- Kč až 52.000,- Kč), základní mzda od 19.500,- Kč, pravidelně vyplacená mzda na účet k 15-tému dni v měsíci, přesčasy a ostatní příplatky placené dle zákona, bonusy za dobře odvedenou práci. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky (volat Po-Pá 8:00-17:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo řidič/ka mkd pro lokalitu Cheb.