GKS - geodetická kancelář, s.r.o.

GEODET - TECHNIK - PRÁCE V OBLASTI INŽENÝRSKÉ GEODEZIE

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob kontaktu uchazeče:
- osobně: Chebská 53, Sokolov
- telefonicky na tel: 605 250 090 (po-pá: 8:00-14:00)
- e-mailem: petrikova@gks-sokolov.cz

Požadujeme:
- ŘP skupiny B
- technické zaměření

Náplň práce:
- práce s PC
- komunikativní, týmová/samostatná práce

Mzda závislá od výkonu a vzdělání

Pracovní doba:
- flexibilní: 7:00-15:30

Zaměstnanecké výhody:
- penzijní a životní připojištění
- 5 týdnů dovolený
- stravné
- pojištění odpovědnosti
- 13. + 14. plat

Místí výkonu práce: Sokolov
Volné místo geodet - technik - práce v oblasti inženýrské geodezie pro lokalitu Sokolov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: GEODET - TECHNIK - PRÁCE V OBLASTI INŽENÝRSKÉ GEODEZIE

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: GKS - geodetická kancelář, s.r.o.
Ulice: Chebská 53
Město: Sokolov
PSČ: 356 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Denisa Petříková
E-mail: petrikova@gks-sokolov.cz
Telefon: +420 352 467 240

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GKS - geodetická kancelář, s.r.o.