Stavbyvedoucí

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: stavby v Ústí nad Labem.
Náplň práce: zkušenosti s prací stavbyvedoucího pro stavební nebo strojírenské firmy, koordinace pracovníků firmy a subdodavatelů firmy, organizovaní kontrolních dní a komunikace s investorem
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání technického směru, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce v MS Office, praxi na obdobné pozici min. 1 rok, ochotu cestovat, dobré organizační a komunikativní schopnosti, schopnost rychle se učit, důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu, pečlivost, Anglický jazyk - výhodou, ŘP sk. B
Nabízíme: odměňovaní od 35 tis do 80 tis Kč měsíčně včetně podílu na zisku svěřených zakázek, flexibilní pracovní doba, automobil i k soukromému využití, dotované stravování - stravenky
Kontakt: na uvedený e-mail.
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Ústí nad Labem.