Hasič - strojní služba

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Hasič - strojní služba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hasič, Hasič - strojní služba
Česká republika - Hasičský záchranný sbor České republiky
Pořádá výběrové řízení na pozici Hasič - strojní služba - ve služební hodnosti asistent
Se zařazením: HZS Libereckého kraje Územní odbor Česká LípaMísto služebního působiště: stanice Česká Lípa a Doksy
Náplň služebního místa:
-Provádí záchranné a likvidační práce při ochraně životů a zdraví obyvatel a majetku před požáry a poskytuje pomoc při mimořádných událostech.
-Při plnění služebních úkolů řídí vozidla s právem přednosti v jízdě a obsluhuje mobilní požární techniku a ostatní prostředky strojní služby v rozsahu vlastní skupiny řidičského oprávnění a ostatních získaných odborností.
Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 01.02.2019
Charakteristika služebního místa:
-tarifní třída 03
-minimální stupeň dosaženého vzdělání střední s maturitní zkouškou
Zákonné požadavky na volné služební místo:
-bezúhonnost
-zákaz členství v politických stranách a hnutích
-státní občanství ČR
Další odborné požadavky
-řidičské oprávnění sk. C
Další požadavky
-zdravotní způsobilost A
-fyzická způsobilost
-osobnostní způsobilost
Nárokové složky služebního příjmu:
- základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe 22.490 - 33.370 Kč
- zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona 3.600 Kč
-zvláštní příplatek podle § 120 odst. 2 zákona 500 Kč
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
- profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
-motivační dopis
V souladu s ustanovením § 11 zákona