Detektiv - strážný na prodejní ploše

  • Doksy

Pracovní místo ( Detektiv - strážný na prodejní ploše ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Doksy (práce v obchodním řetězci)
Požadujeme čistý trestní rejstřík, platný zdravotní průkaz, časovou flexibilitu, poctivost, ochotu pracovat a učit se novým věcem, fyzickou zdatnost, odolnost vůči stresu, slušné vystupování, praxi v oboru výhodou, vlastní osobní automobil výhodou, profesní průkaz Strážný 68-008-E výhodou.
Nabízíme: Dohodu o provedení práce nebo pracovní poměr dle domluvy. Pracovní poměr bude z počátku uzavřen na dobu určitou do 31.12.2018. Dále nabízíme zajištění ubytování, příspěvek na cestovné v případě dojíždění, odměny za výsledky.
Kontakt pouze telefonicky (denně 8:00 - 16:00 hod.) nebo emailem - následně bude domluvena schůzka.
Volné místo detektiv - strážný na prodejní ploše pro lokalitu Doksy.