SAMOSTATNÝ/Á UČETNÍ

  • Písek

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/Á UČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kompletní vedení podvojného účetnictví
- účtování vydaných a přijatých faktur
- odpovědnost za kontrolu systému schvalování faktur (zajištění schvalování)
- kontrolní hlášení a přiznání k DPH, včetně souhrnného hlášení a kontrolního výkazu, dále DPPO a ostatních daní dle potřeb společnosti
- příprava podkladů pro audit společnosti
- provádění inventur
- evidence pracovních smluv a personální agendy
- administrativa dotací EU
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání - ekonomika, účetnictví (VŠ výhodou)
- výhodou je praxe ve finančním účetnictví na obdobné pozici
- zkušenosti s nesením přímé a plné zodpovědnosti za účetní agendu
- znalost českých účetních standardů, zkušenost se zpracováváním DPH a se zodpovědností za vedení kompletní účetní agendy firmy (včetně závěrek)
- oceníme základní znalost anglického jazyka
- uživatelskou znalost práce na PC včetně Excelu
- velmi dobré komunikační dovednosti
- spolehlivost a schopnost řešit problémy samostatně
- pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
zázemí stabilní české firmy, samostatnou a různorodou práci, motivující mzdové ohodnocení (bonusy/prémie), sleva na firemní výrobky, přátelské a otevřené prostředí
stravenky, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno / sickday, firemní akce
Volné místo samostatný/á učetní pro lokalitu Písek.