Údržbář budov

  • Brno

Pracovní místo ( Údržbář budov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SurGal Clinic, s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici: VŠESTRANNÝ ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ

Požadujeme:
a) schopnosti
- znalosti z ovládání MaR, VZT, EPS
- schopnost vykonávat drobné malířské, natěračské,
zámečnické, stolařské a vodoinstalatérské práce
- Komunikace s ostatními úseky společnosti

b) předpoklady
- vyhláška 50, § 6
- ŘP „B“
- trestní bezúhonnost, spolehlivost
- uživatelská znalost PC
- flexibilitu, schopnost rychle se učit

Nabízíme:
-práci na úvazek 1,0
-zázemí špičkové privátní nemocnice
- mzda 28.000,- Kč
- další bonusy a odměny
- příspěvek na stravování, dopravu do zaměstnání
- příspěvek na dětské tábory
- odborná lékařská preventivní péče
- místo pracoviště – CENTRUM BRNA
- nástup - IHNED nebo dohodou

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis na mail: spravce@surgalclinic.cz
Volné místo údržbář budov pro lokalitu Brno.