Zámečník/svářeč

  • Teplice

Pracovní místo ( Zámečník/svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE:
Realizace zakázek v rámci výroby a montáže ocelových konstrukcí, příprava, sváření, montáž
POŽADUJEME:
Minimální vzdělání SOU
svářečský průkaz C02 výhodou (oprávnění EN287-1 135 BW/FW CO2 / 136, 138, 111, 141)
Řidičský průkaz sk. B
Znalost čtení výkresové dokumentace
Praxe a průkaz VZV výhodou
Spolehlivost
Ochota učit se nové věci
Flexibilita
NABÍZÍME:
zázemí stabilní společnosti
zaškolení, možnost profesního růstu
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
zaměstnanecká sleva na výrobky
5 týdnů dovolené
Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: vaclav.aulicky@wienerberger.com, popř. kontaktujte telefonicky +420 383 82 7144.
Web:http://www.wienerberger.cz
Volné místo zámečník/svářeč pro lokalitu Teplice.