Vedoucí obchodního oddělení

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Vedoucí obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
Nástup možný ihned
POŽADUJEME: výborné komunikační a organizační schopnosti, znalost AJ nutná, druhý jazyk výhodou, praxe na vedoucí pozici výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: vedení, motivace, kontrola a hodnocení obchodního a realizačního týmu. Hledání nových obchodních příležitostí zejména na zahraničních trzích a aktivní obchodní činnost. Spolupráce s vedením společnosti na dlouhodobé strategii firmy.
NABÍZÍME: Pružná pracovní doba, práce ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, stravenky, firemní akce, možnost vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 13. plat, služební automobil, telefon, notebook. Výše mzdy je zohledněna předchozími zkušenostmi.
PRVNÍ KONTAKT: životopis zašlete e-mailem: podzemna@codaco.cz
ov. 25.5.
Volné místo vedoucí obchodního oddělení pro lokalitu Valašské Meziříčí.