Vedoucí servisu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Vedoucí servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Drážďanská č.p. 827/76, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: jako vedoucí servisu budete vést a řídit tým servisního oddělení, odpovídat za výsledky servisu, kvalitu a plnění standardů a předpisů. Budete se podílet jak na rozvoji servisního týmu, tak na přípravě marketingového plánu v rámci servisních služeb. Dostanete příležitost účastnit se zajímavých akcí, pořádaných dovozci Fiat a Mitsubishi, jako je např. setkání vedoucích servisů.
Požadujeme:
- praxi 2 - 3 roky
- znalost práce na PC
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B
- odolnost vůči stresu
- trestní bezúhonnost
- zákaznický a profesionální přístup
- spolehlivost a loajalitu
- komunikace s pojišťovnami
- příjem a výdej vozidel autoservisu, komunikace se zákazníkem
- řešení garančních oprav s importérem
Nabízíme:
- ohodnocení dle výkonu
- zázemí stabilního dealera
- práci v dynamickém kolektivu
- možnost firemního růstu
- odborné školení výrobcem
Kontakt:
nejprve je nutné zaslat profesní životopis na adresu Svoboda@smazikkladno.cz
Volné místo vedoucí servisu pro lokalitu Ústí nad Labem.