Pracovník technické kontroly - kontrolor kolejových vozidel

  • Krnov

Pracovní místo ( Pracovník technické kontroly - kontrolor kolejových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov
Popis pozice:

Provádí samostatně sledování dodržování technologického postupu výroby a montáže, provádí zkoušení dílů, vyhledává vady na výrobcích metodami výběru, srovnáním a měřením dle norem.
O zjištěných odchylkách pořizuje záznam.
Požadujeme:

Profil uchazeče:

- Vyučen v oboru elektro nebo strojní zaměření, maturita výhodou
- Znalost základů práce s PC
- Samostatnost
- Pečlivost

Od uchazeče se očekává:

- Dodržování stanovených norem.
- Svědomitá péče o svěřená měřidla

Nabízíme:

- Plný pracovní úvazek
- Odpovídající finanční ohodnocení ( 18 000 + odměny + benefity)
- Zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivní společnosti
- Příspěvek na stravování
Žádosti o zařazení do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte na e-mail: valcisova@kos.cz do 30.6.2018.
Z : 11.5.2018 A : 4.6.2018
Volné místo pracovník technické kontroly - kontrolor kolejových vozidel pro lokalitu Krnov.